Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Marihuana za minulého režimu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Diidy
Nový Člen

Karma uživatele Diidy - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 6  

Obecné Marihuana za minulého režimu Příspěvek č. 1

Ahoj jelikož sem mladší ročník chtěl bych se ze zvědavosti zeptat jak se za komoušů konzumovala a hlavně pěstovala tráva ?

Old Post 12-11-2009 v 17:09 PM
Diidy je offline   Profil uživatele Diidy   Find more posts by Diidy   Foto galerie člena Diidy   Click here to Send Diidy a Private Message   Add Diidy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

vím že jeden starší týpek z našeho maloměsta ... psal se rok 1998 myslim (což samo nemá moc společnýho s komoušema ale chci tim naznačit že i 10 let poté šel udělat takovejhle husar kousek)...prostě zasadil trávu do budovy kde byli ve 2. patře cajti a v prvním byla pojištovna a dal to hned vedle strážných kovových psů...a úspěšně i sklidil takže si myslím že v mnoha ohledech to bylo lepší co se týče zprofanovanosti...
a pamatuj - drogy za komunistů nebyly

Old Post 12-11-2009 v 18:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Re: Marihuana za minulého režimu Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Diidy
Ahoj jelikož sem mladší ročník chtěl bych se ze zvědavosti zeptat jak se za komoušů konzumovala a hlavně pěstovala tráva ?


No normálně
já osobně jsem začal pěstovat až v roce 1993, ale první rostoucí konopí si pamatuju z roku 1984 to mi bylo 6 let to když Nikolaj dovezl semínka z Ruska něco byly mocné Sativy a zbytek Ruderalis, jinak se většinou semínka sháněla kde se dalo o nějakých seed bankách nebo řízkách jsme si nechávali jen zdát. Pamatuju si jak se vždycky u nás když rodiče nebyli doma a starší bratři pořádali hippie mejdla vybírali semínka z krmiva pro okrasné ptactvo
Pak mě začal Kvak - týpek co pěstoval už na začátku 70-tých let vyučovat v pěstování konopí a seznámil mě z mnoha zajímavýma lidma a taky byl první, který mě provedl Amsterodamem. Jo a hlavně nebyly lufky, pokud si někdo sám nevyrobil a ani stovky papírky, takže buď klasický malý jointík nebo "L"-ko z nejlepších papírků značky Vážka Dokonce si pamatuju i na prvního páva z roku 1985 ještě horší moták než Startek bez filtru za 4Kčs.
Každopádně se pěstovalo a hulilo a hlavně nebylo to tak profláklé a zmedializované, protože když něco neexistuje tak se o tom nemluví
Ty voe to je nostalgie...

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Old Post 12-11-2009 v 19:00 PM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 4

Když mi bylo tak 5 let což je 25 let tak jsem byl fascinovanej ganjou co jsem objevil tetě na zahradě...Běhal jsem okolo toho a pořád jsem se všech ptal co to je a na co to je )) Kdo mohl vědět že tomu taky propadnu... Mám dost známejch, který za komančů pěstily a mělo to obrosvskou výhodu právě v tom, že to nikdo nesklízel a mohl to člověk zasadit klidně na náměstí.
Ještě před deseti lety jsme sadily ze semínek pro ptáky, bylo tam made in Pakistan a vyrostlo nám spousta kytek tak do 1 metru, ale olepený, voňavoučký a frčelo to až neuvěřitelně.
No jo kdepak jsou ty časy co si člověk koupil za pár kaček půl kila semen a mohl si pěstovat fajn modely

Old Post 12-11-2009 v 19:11 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od vimnevim
Když mi bylo tak 5 let což je 25 let tak jsem byl fascinovanej ganjou co jsem objevil tetě na zahradě...Běhal jsem okolo toho a pořád jsem se všech ptal co to je a na co to je )) Kdo mohl vědět že tomu taky propadnu... Mám dost známejch, který za komančů pěstily a mělo to obrosvskou výhodu právě v tom, že to nikdo nesklízel a mohl to člověk zasadit klidně na náměstí.
Ještě před deseti lety jsme sadily ze semínek pro ptáky, bylo tam made in Pakistan a vyrostlo nám spousta kytek tak do 1 metru, ale olepený, voňavoučký a frčelo to až neuvěřitelně.
No jo kdepak jsou ty časy co si člověk koupil za pár kaček půl kila semen a mohl si pěstovat fajn modely

Předloni jsem právě z těchto semínek ze zverimexu (sáček za 40 kč) pěstil zkušebně venku a měl jsem to samé, pryskyřice bylo dost a zhulovalo to obstojně , takže se dá asi natrefit.

Old Post 13-11-2009 v 08:07 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Předloni jsem právě z těchto semínek ze zverimexu (sáček za 40 kč) pěstil zkušebně venku a měl jsem to samé, pryskyřice bylo dost a zhulovalo to obstojně , takže se dá asi natrefit.


tak to jsi mě ale příjemně překvapil, protože jsem někde onehdá četl, že se to kontroluje aby sem nic takovýho neproudilo ale ono se to dá asi těžko zvládat uhlídat...

Old Post 13-11-2009 v 08:15 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

mě říkal ve zverimexu že firma která jim dodávala konopný semeno má problémy se soudem kvůli tomu že našly v kytkách z takovýchto semen 12% thc venku pěstované ganji chlápek pěstoval...jeho syn taky...

Old Post 13-11-2009 v 11:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 8

jeden starsi tipek od nas mi vypraval ako sa kedysi sadilo ze mohol si mat cez policko aj vzchodenu cesticku od ludi a aj tak si uspesne sklidil a vtedy sa sralo na samce a samice a hermace nechavalo sa vsetko a od vtedy sa to vola pukalka (aspon u nas xD)

Old Post 13-11-2009 v 11:09 AM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Jednou mi matka vyprávěla, že za komančů dostali v Jugošce na brko. Když se vrátili do ČSSR, tak to smotali a prý jim to nic nedělalo. A od tý doby tomu nevěřej

Old Post 13-11-2009 v 12:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 10

a u havlů na chatě na to věšeli papírový slunečnice aby to fízli nepoznali

jinak jednoho známýho chytli a šel sedět - pro narkomany tu byli asi dvě místa, jedno z nich byla psych. léčebna v Horních Beřkovicích, tam se slejzali "feťáci" z celý republiky a naučili se všechno potřebný, takovej nucenej Grower :d

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 13-11-2009 v 12:42 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jalala1
Stálý Člen

Karma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 11

Neblbněte, za komančů ještě marihuana neexistovala

MÉ LETOŠNÍ CHILLI...2011
Viržin tabák od jalala1 2009
Viržin tabák od jalala1 2010
Viržin, Burley a selský tabák od jalala1 2011
Balení doutníku
VÁCLAVÁK 15.3 2012 HOLEŠOVSKÁ VÝZVA

Old Post 20-11-2009 v 09:50 AM
jalala1 je offline   Profil uživatele jalala1   Find more posts by jalala1   Foto galerie člena jalala1   Click here to Send jalala1 a Private Message   Add jalala1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jalala1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-05-2005 - Marihuana a IQ - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1273830 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív