Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » wikipedie. marihuana
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

wikipedie. marihuana Příspěvek č. 1

Ahoj, tak mne napadlo, nechteli by jste se ucastnit rozvoje temat na wikipedii souvisejici s konopim? Myslim editovat, doplnovat...

http://cs.wikipedia.org/wiki/Marihuana

Treba tedka je tam dost nepresnosti...

Doufam ze to nekoho zaujme, a pustime se do toho, protoze wiki pouziva dost lidi k hledani informaci. A je v nasem zajmu, aby byli lide informovani.

Old Post 13-12-2006 v 15:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Praxer: To je výbornej nápad, protože wikipedie je v dnešní době nejrozšířenější internetovou encyklopedií, ale jak tak na to koukám, příde mi, že je to tam napsáno docela v pořádku, nejvíc mě ale deptá odkaz na marihuana.cz, jakožto zdroj korektních informací

Old Post 13-12-2006 v 15:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

No urcite by slo napsat vic, ja jsem tam toho uz v minulosti dost poeditoval.. ale tedka tam treba nekdo pridal, ze marijana vzdycky obsahuje seminka..
jsou to uz jenom takove detaly.
Pro psychonauty, neni tam ceska verze hesel o houbickach, salvejce...

Old Post 13-12-2006 v 15:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

praxer:zrovna vcera jsem odevzdal seminarku z konopi:-)
predstav si,ze si me i zkouseli,jestli o tom neco vim.Vedel jsem a dostal za 1

Old Post 13-12-2006 v 16:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

xerthon >
tak to je ulet, ze se ti podarilo udelat takove tema!
mohl bych si to pak precist?
Jak vysokoskolak?

Old Post 13-12-2006 v 16:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

jj,je to hrozne,nejdriv jsem si rikal co to ta seminarni prace asi je,mozna neco k jidlu:-)
dam,pokud nevadi,ze jde o ryze prumyslove vyuziti

Old Post 13-12-2006 v 16:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od xerthon
jj,je to hrozne,nejdriv jsem si rikal co to ta seminarni prace asi je,mozna neco k jidlu:-)
dam,pokud nevadi,ze jde o ryze prumyslove vyuziti
Také bych si to velmi rád přečetl!

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 13-12-2006 v 19:22 PM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Bojkot české wikipedie! Příspěvek č. 8

Rozhodně jsem proti tomu, aby se jakékoliv texty přesouvaly na wikipedii. Můj dojem z dvou témat, které jsem měl možnost editovat (Marihuana a Drtič) je, že páni encyklopedisté jsou závidějící cenzoři, kteří se nestydí parazitovat na práci jiných.

Tzn. články byly nevhodně zcenzurovány a navíc byly odstraněny externí odkazy na relevantní materiály (např. galerie grower, cannabis cup, galerie drtičů).

Čili zkušenost s českou wikipedií je strašná (narozdíl od té původní anglické).

Českou wikipedii nepodporovat! Spíše investujte úsilí do rozšíření FAQ.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 14-12-2006 v 10:58 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od BobekMarley
Praxer: To je výbornej nápad, protože wikipedie je v dnešní době nejrozšířenější internetovou encyklopedií, ale jak tak na to koukám, příde mi, že je to tam napsáno docela v pořádku, nejvíc mě ale deptá odkaz na marihuana.cz, jakožto zdroj korektních informací

A to si srovnej s tím, že odkazy na mnohem relevantnější Grower a galerie tamní administrátoři trvale mazali - narozdíl od bludů scientologů na marihuana.cz tuhle bandu fakt podporovat nehodlám...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 14-12-2006 v 10:59 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

carlos >
dneska je to trosku jinak, ale vim ze to tak bylo, dival jsem se do diskuze.
Nemyslel jsem chran buh nejake presouvani!! Spis vypilovat takove zakladni info, aby mnel nehulici clovek dostatek pravdivych informaci.

Old Post 14-12-2006 v 12:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Jojo odkaz marihuana.cz mě fakt dostal, trochu sem si prolistoval "Fakta o jointu" a to mě rozčílilo natolik, že jsem jim musel napsat trošku ostřejší email...doufám, že mi na něj odpoví

Old Post 14-12-2006 v 15:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

carlos:
mno taky by byla možnost třeba vytvořit subdoménu groweru
kdyby se daly hlavy dohromady, tak by šla určitě vykutit skvělá informační stránka
ale hlavně by to chtělo co nejlépe zoptimalizovat pro vyhledávače, aby člověk, který hodí do vyhledávače frázi související s danou problematikou, nevyskočil mu jako první odkaz na tu ojebávku marihuanacz, jinak to vcelku nemá cenu řekl bych
toť můj názor

Old Post 14-12-2006 v 15:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 13

Od toho je tu fórum FAQ, kde můžete přispět svým dílem práce do největší databáze informací o pěstování marihuany, anebo tam můžete upozornit na zajímavá témata z fóra pro zařazení do FAQ.

Wiki v tomto není potřeba...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 15-12-2006 v 14:20 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

carlosi, chápej že grower je server pro lidi, který už hulej. Když si nějakej normální konzument na grower vleze, řekne si "feťáckej server" a víc to prohledávat nebude - ta wikipedie je náhodou dobrej nápad. Tady spíš šlo o zkvalitnění obecných informací, ne o kopírování obsahu groweru.
Nebránil bych těm, kdo to tam chtěj zkvalitnit.

Old Post 15-12-2006 v 15:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

carlos :
mas provadu, opakuju, mim cilem nebyly zadne uniky informaci z groweru, jenom udelat ten clanek o mj co nejbliz pravde. neslo o zadne rozpisy jak pestovat nebo podobne. Proste jenom takove zakladni info. Grower je super.

Old Post 15-12-2006 v 15:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 16

Já bych do toho určitě šel. Překládal bych věci z anglický verze, tam je toho plno. Ale ne jenom marihuanu, ale většinu z drogovový problematiky :-P

četli jste tohle?

http://en.wikipedia.org/wiki/Contact_high

nebo

http://en.wikipedia.org/wiki/Drug_urban_legends

anebo ten Venn diagram odtud:

http://en.wikipedia.org/wiki/Psychoactive_drugs

Nádherně přehledný

Old Post 27-12-2006 v 16:12 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
22-07-2009 - anti marihuana - 43 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3090520 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív