Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Ganja a sport ???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Dotaz Příspěvek č. 1

Pokud jste pravidelnými konzumenty, co vaše tělesná schránka ? Nepřežíráte se, netloustnete ? Sportujete ?
Jde u vás dohromady ganja a sport ?

....snažím se!!!

Old Post 16-10-2001 v 20:55 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TSUNAMI
Nový Člen

Karma uživatele TSUNAMI - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 8 

Obecné 2limba Příspěvek č. 2

u me ne,bud sportovat nebo hulit,casteji si vsak vyberu to druhe,zkousel jsem fotbalek,ale reflexy jsou minimalni[u fsech hracu],spis se keca, ikdyz koupani a cyklistika je taky sport[rekreacni],nebo sachy,sqela hra,ale vdycky cim vic si zahulim tim dele se hraje[a ty tahy].
a jak je to u tebe?

Old Post 16-10-2001 v 21:47 PM
TSUNAMI je offline   Profil uživatele TSUNAMI   Find more posts by TSUNAMI   Foto galerie člena TSUNAMI   Click here to Send TSUNAMI a Private Message   Add TSUNAMI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 3

Rekl bych ze trava a sport muze jit k sobe. Minuly tyden jsem byl hrat se znamym squash a dal jsem mu to 7:0 na sety. Porad jsem se smal a neco komentoval. On nehuli, takze me docela nechapal

[Edited by PiosOne on 17-10-2001 at 01:07 PM]

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 17-10-2001 v 12:03 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ignácius
Stálý Člen

Karma uživatele Ignácius - 26% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 50 

Jde to dohromady !:-) Příspěvek č. 4

S kámošem si dáme občas před fotbalem brčko. Hraje se nám pak skvěle, ostatní často vůbec nestíhají - hra je nápaditější a rychlejší.
Nesmí se člověk zrušit úplně, protože z toho pak kouká naprostá dezorientace :-)

Old Post 17-10-2001 v 12:31 PM
Ignácius je offline   Profil uživatele Ignácius   Find more posts by Ignácius   Foto galerie člena Ignácius   Click here to Send Ignácius a Private Message   Add Ignácius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Zdraví Sport? Příspěvek č. 5

Takze mam na to nasledujici nazor, zacatky myho huleni byly spojeny ze sportem . Hulit pri sportu je mozny, ale je to individualni (pokud ma jedinec dostatecne silne plice). Hulilo se vzdycky po sportu, a kdyz neslo o nic dramatickyho (myslim tim dulezite matche) hulilo se i pri sportu (pozor ale na zraneni, zpomaleni je individualni, me osobne po huleni pred sportem bolely klouby, asi kvuli mensi koordinaci pohybu).
Tloustnuti: s tim sem nikdy problemy nemel, takze to nevim. Dle meho nazoru to kazdej je schopen vybehat...
Adios Hulos Tom

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 17-10-2001 v 12:35 PM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 6

Já si jednou zahulil před volejbalem (hrál jsem smečaře), ale ne a ne se trefit do míče. Jednou jsem byl moc rychlej, jednou zase pomalej.

Takže u mě to asi nefunguje.

Teda krom "hospodskýho" fotbálku - to se mi zrychlujou reflexy.

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 17-10-2001 v 12:56 PM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

sport... Příspěvek č. 7

Ale jo jde to dohromady, teda pokud nejste nekdo vrcholovej atlet (Takovej zmastenej Zeleznej nebo Dvorak, jaj to by byla podivana). Ja si obcas naoul rekreacne napul drsnejc zajezdim na inlinech a je to v pohode.
Ale forrrbaaalek je naprosto NEJlepsi, viz Majklovec - zrychlujou se mi reflexy a mozna bych pridal, ze se zlepsuje i predikace pohybu mice

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 17-10-2001 v 13:25 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 8

V sobotu jdu na salovku, tak pri tom aspon otestuju Sweet Purple. Uvidime co to udela s moji hrou.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 17-10-2001 v 13:42 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oldman
Nový Člen

Karma uživatele Oldman - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 8 

Obecné Příspěvek č. 9

Jo tak s tím fotbálkem naprosto souhlasím, vždycky když si před hrou zahulíme tak se mi taky zlepšujou reflexy ale nesmím se přehulit pak už se mi reflexy spíš zhoršujuou. A krom toho se to dá zvládnou i v mormálním sportu já třeba hraju stolní tenis a docela f poho :> ))).

Old Post 17-10-2001 v 14:22 PM
Oldman je offline   Profil uživatele Oldman   Find more posts by Oldman   Foto galerie člena Oldman   Click here to Send Oldman a Private Message   Add Oldman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 10

Jak uz jsem psal, hral jsem poprve zhuleny squash a bylo to super. Normalne tomu znamemu davam v setu tak 9:3-7. Ale tentokrat se nedostal pres 3 body a jednou dostal 9:0. Tak nejak jsem citil kam ten micek leti (i kdyz to clovek vyciti i v normalnim stavu), ale tentokrat to bylo jeste lepsi. Nebo se mi to alespon zdalo. Chtelo by se to videt na videu, treba pri tom vypadas jak magor (i kdyz se ti zda ze hrajes jak buh).

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 17-10-2001 v 14:41 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Dotaz Hmmmm....... Příspěvek č. 11

Tak to jsem si asi blbě vybral... Sportuji sice rekreačně, ale teď jsem zkusil takový maso - hóóódně dlouhej běh vysoko v horách a poprvý v životě jsem si sáhl na dno. Stálo mě to 3kg živé váhy a měl jsem takovej nepříjemnej pocit, že tráva mi to neulehčila......
Měl jsem na mysli spíše dlouhodobý vlivy.....

....snažím se!!!

Old Post 17-10-2001 v 21:35 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amph
Stálý Člen

Karma uživatele amph - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 30 

Palec nahoru sporty Příspěvek č. 12

mam docela odzkouseno co dela hulo s clovekem pri kolektivnim sportu...krome toho,ze ze zacatku ztracim balon (nebo puk), tak je to ok, hra s velkym prehledem, pasy pres cely hriste a tak, myslim, ze kdyz se to vyxyta je to prima, problem je treba kdyz mate na kridlex typy ktery nehulej ))

Old Post 18-10-2001 v 09:08 AM
amph je offline   Profil uživatele amph   Find more posts by amph   Foto galerie člena amph   Click here to Send amph a Private Message   Add amph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tehace
Stálý Člen

Karma uživatele tehace - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 38 

trava a malej fotbal Příspěvek č. 13

hrál sem hanspaulku a trenink co trenink sme se dělili na "feťáky" a ty čistý.... "feťáci" samozřejmě po několika špecích předváděli supr hru, mnohem nápaditější a kombinačnější... vrcholem fšeho byla celá jedna zimní sezóna v tělocvičně, při který čistý ani jednou nevyhráli... tak sme brko aplikovali i před zápasy... a se stejným účinkem... prvních několik minut je to sice šok, částečná dezorientace, ale pak si ten organismus nějak zvykne, že to jako s tim pohybem a fotbalovym myšlením myslíš vážně a najednou to de... teda šlo, do doby, než sem si totálně zhulenej v tělocvičně urval křížový vazy v koleni... no a vod tý doby jen hulim a na fotbálek sem musel zapomenout....

PS: no ale kolo je kolo, a u toho se taky dá dobře hulit... to si dam špeka, sednu na kolo, jedu, jedu, přemejšlim si vo svejch věcech a najednou koukám, čtyřicet kyláků mam za sebou, tak abych se votočil a jel zas domů.... na votočce samožřejmě musí bejt špek....

teha©e

Old Post 18-10-2001 v 09:27 AM
tehace je offline   Profil uživatele tehace   Find more posts by tehace   Foto galerie člena tehace   Click here to Send tehace a Private Message   Add tehace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THeCed
Stálý Člen

Karma uživatele THeCed - 60% PěstitelskáKarma uživatele THeCed - 60% PěstitelskáKarma uživatele THeCed - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 76  

Pohodička Lyyzhe Příspěvek č. 14

Hulili ste už někdo na sjezdovce ?

Já sem to zkoušel letos v únoru, a je to fakt nášup. Byli sme na Červenohorským sedle, zrovna bylo krásně, jasno a prašánek. Prostě paráda. Tak sem si vylezl až navrch, udělal si z lyží lehátko, dal sem si faječku a kochal sem se tou nádherou...
No a pak přišel ten sport - cool ! Sjezdovka se mě najednou zdála nějaká delší (=lepší využití peněz za šlepry, ne? ), a vůbec ta jízda, no šupec, vyhýbání mezi lidima atd. Však to znáte, jak dete vypálení třeba kolem lampy a než k ní dojdete, taxe vám zdá že vám uhýbá, prostě ne a ne k ní dojít .
Na jaře pojedu možná do francouzských Alp, tož tam by to mohl být dobrej nářez. Ale tahat hulo přes hranice - I'm worried

Sportem ku zdraví či trvalé invaliditě !

Kvalita je někdy více - třebas - celý balkon v energitce.

Old Post 18-10-2001 v 09:47 AM
THeCed je offline   Profil uživatele THeCed   Find more posts by THeCed   Foto galerie člena THeCed   Click here to Send THeCed a Private Message   Add THeCed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vysmátá cyklistka
Stálý Člen

Karma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% PěstitelskáKarma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 15

Já jezdim vysmahlá na horskym kole, společně s přítelem.
Chce to ale naprostou sounáležitost s kolem a žádný extra vylomeniny, sice teda nejvíc milujem krosení v lese mezi stromama a pak si taky dáváme ostrý off roady, ale vždy opatrně, protože tenhle sport rozhodně neni bez rizika a ty naše vysmažený kebule milujem natolik, než abysme si je rozbili.

Tuhle jsem četla studii, že po trávě se zvyšuje koordinace co se týče řízení aut, a nám se to osvědčilo právě na kolech - najednou jsme s kolem za jedno a dokážeme se kupodivu maximálně soustředit na jízdu.

Jo, lyžování nebo snowboardění na hulču je taky věc!
Jezdili jsme takhle na Černý hoře - jsou tam kabinky pro 4 a jede se nahoru tak 15 minut - vždycky se za jízdy stačilo ubalit i vyhulit brčko, a nahoře na kopci sme pak z kabinky vylejzali už uplně vymaštěný - seš na kopci, všude sníh, a nezbejvá ti nic jinýho než že to sject - takže to sjedeš a zjistíš, jaká je to nádhera a hlavně se tlemíš až na půdu, když náhodou zbuchneš, protože v tý chvíli neni nic srandovnějšího...

Old Post 18-10-2001 v 12:36 PM
Vysmátá cyklistka je offline   Profil uživatele Vysmátá cyklistka   Find more posts by Vysmátá cyklistka   Foto galerie člena Vysmátá cyklistka   Click here to Send Vysmátá cyklistka a Private Message   Add Vysmátá cyklistka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Pohodička auta Příspěvek č. 16

No, mozna ze to je offtopic (se skodovkou 125 rozhodne ), ale zachytil jsem tu neco ohledne rizeni neceho (vysmata cyklistka). Muzu rict, ze primerene zhulenej ridim daleko radsi nez za strizliva, jaj uz se tesim na prvni poradnou ledovou vrstvu u Pribrami na letisti to budou zavody...

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 18-10-2001 v 13:42 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-05-2009 - Ganja a net - 17 odpovědí
02-04-2006 - Ganja a tmel - 43 odpovědí
01-03-2018 - Ganja a filmy ??? - 121 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3357840 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív