Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak nejlépe čistit dýmku?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kegi
Stálý Člen

Karma uživatele kegi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 43  

Nápad Jak nejlépe čistit dýmku? Příspěvek č. 1

Jak nejlépe vyčistit obyčejnou dýmku, protože z toho člověk zahulí, a hned je to hroznej kentus, smrdí to a je tam spousta .. A ta moje je ještě tak malinká, abych jí mohl nosit sebou na kolo, tak se ptám čim to čistíte?

Old Post 24-05-2004 v 17:51 PM
kegi je offline   Profil uživatele kegi   Find more posts by kegi   Foto galerie člena kegi   Click here to Send kegi a Private Message   Add kegi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 2

Ja ju normalne rozoberiem a hodím do hrnca z vriacouvodov ked voda pekne zhnedne z toho ked sa to tam všetko vyvarí vodu vylejem vyškrabem čo sa z fajky da bud nejakym drotom alebo popripade dam na ten drot nejaku handričku.tento postup vždy opakujem podla potreby alebo až dovtedy kym nezostane voda po vyvarení fajky uplne čistá.tymto spôsobom som moju kovovu fajku vyčistil že vyzera ako keby som ju prave kupil.Predtym som mal drevenu fajku tu som čistil tiež takymto spôsobom ale kovova sa mi čistila omnoho lepšie.z vriacou

Old Post 24-05-2004 v 21:44 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bounty_killer
Stálý Člen

Karma uživatele bounty_killer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 3

Já mám taky fáju ale spíš hulím přes bong... ale když už, tak fajku rozeberu a dám do sklenice s horkou vodou a kapkou saponátu, tak na půl hodiny, potom to stejně dlouho nechám jen v čistý vodě, pak vezmu takový ty vatičky do uší a sajrajt s nima setřu do čista Potom ještě papírovej kapesníček a je to ... ale viva la bong

Kašlete už na ty špeky! Kazí vás to! Kupte si bong

Old Post 25-05-2004 v 14:28 PM
bounty_killer je offline   Profil uživatele bounty_killer   Find more posts by bounty_killer   Foto galerie člena bounty_killer   Click here to Send bounty_killer a Private Message   Add bounty_killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaydee
Stálý Člen

Karma uživatele jaydee - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 84 

Příspěvek č. 4

SUPER THREAD.. xel som zalozit taky isty !! )

ja cistim liehom ... 80% .. alebo technickym potom vypalujem .. to je vsak whodne iba pre kovove/kremicke fajky ...

mne sa to vypalovanie osvedcilo najviac ... fajku rozpalim horakom do biela a potom necham vychladnut ... a sajt uz iba vyklepem ... nic neostava , nic nepachne po saponate ..( neni nic horsie, ako pochutnavat si na WW + PUR LEMON ...

Old Post 25-05-2004 v 14:35 PM
jaydee je offline   Profil uživatele jaydee   Find more posts by jaydee   Foto galerie člena jaydee   Click here to Send jaydee a Private Message   Add jaydee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-12-2017 - Jak nejlépe kouřit z Bongu - 91 odpovědí
07-02-2019 - Jak nejlíp vyčistit BONGO??? - 100 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3799790 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív