Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Dostal jsem dneska kytku!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kanaholo
Nový Člen

Karma uživatele Kanaholo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 5 

Dostal jsem dneska kytku!! Příspěvek č. 1

Prosim o vas nazor...
Zni to neuveritelne, ale zrovna dneska jsem dostal kytku, ktera byla jaxi vcelku, tak jak ji ten muj darce na podzim utrhnul. Hodil ji akorat na seno a nechal to lezet, protoze ho to nezajima.
Otazka zni - jak moc se zeslabí/pozměni účinek?
Presneji - ma na to technicky chemicky ta dlouhodoba oxidace vliv?
P.S. Zkusil jsem ji a pripada mi to nejake slabe na to, jak to voni
P.P.S. Ta kytka byla asi 2a pul metru vysoka, pomerne kosata a poměrně obsypana.

Old Post 31-03-2004 v 08:51 AM
Kanaholo je offline   Profil uživatele Kanaholo   Find more posts by Kanaholo   Foto galerie člena Kanaholo   Click here to Send Kanaholo a Private Message   Add Kanaholo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HermikS
Nový Člen

Karma uživatele HermikS - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 9  

Obecné Příspěvek č. 2

Zdravim
Hele za těch par měsicu doslo jen k částečne oxidaci,aby uplně zoxidovala trvalo by to několik let! ale určitě je navlhla tak ji skus poradně pozvolna proschnout,tak kolem měsice doma a uvidis!

Old Post 31-03-2004 v 09:16 AM
HermikS je offline   Profil uživatele HermikS   Find more posts by HermikS   Foto galerie člena HermikS   Click here to Send HermikS a Private Message   Add HermikS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kanaholo
Nový Člen

Karma uživatele Kanaholo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 3

Pánové, díky za reakci.
Kytku jsem ostříhal a nasázel do sklenic. Něco jsem i smotnul a je to takovéééé...hmm uzemňující. Ale říkám si, aspoň že to...

Old Post 31-03-2004 v 09:49 AM
Kanaholo je offline   Profil uživatele Kanaholo   Find more posts by Kanaholo   Foto galerie člena Kanaholo   Click here to Send Kanaholo a Private Message   Add Kanaholo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 4

hele to uzemňovací sedí - oxidací se THC postupně přeměňuje na CBD - což je spíš ta uspávací složka...
jinak kámo nechával kytky nezpracovaný na půdě celej rok - děsný horko - ty kytky se při drolení normálně rozpadali naprach - ale dávali porád

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 31-03-2004 v 19:21 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skrec
Stálý Člen

Karma uživatele Skrec - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 5

Já bych chtěl tak od někoho kytku Jo jinak jsem se chtěl zeptat jak by to asi dopadlo s kytkou která by byla tak 1/2 roku vakuově zabalena v sáčku(tedy bez přístupu vzduchu)?

Old Post 31-03-2004 v 21:29 PM
Skrec je offline   Profil uživatele Skrec   Find more posts by Skrec   Foto galerie člena Skrec   Click here to Send Skrec a Private Message   Add Skrec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HIND
Stálý Člen

Karma uživatele HIND - 3% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 6

2Skrec

vydiis to by zaujmalo aj mna,.

Old Post 01-04-2004 v 14:36 PM
HIND je offline   Profil uživatele HIND   Find more posts by HIND   Foto galerie člena HIND   Click here to Send HIND a Private Message   Add HIND to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danielgrmela
Stálý Člen

Karma uživatele danielgrmela - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 7

S půdy na seně to musí být docela zaprášené.Myslíte ,že by nevadilo to umýt normálně vodou,psychoaktivní látky by měly být ve vodě nerozpustné ? Zkoušeli jste někdo kouřit stejný vzorek umytý a neumytý ? Mělo byt to být zdravější a chutnější.

Old Post 01-04-2004 v 20:28 PM
danielgrmela je offline   Profil uživatele danielgrmela   Find more posts by danielgrmela   Foto galerie člena danielgrmela   Click here to Send danielgrmela a Private Message   Add danielgrmela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Bamboo - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bamboo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 8

hmmm mozna ze se ve vode nerozpusti, to se nerozpusti ani bordel co mas na sobe kdyz se sprchujes... takze podle me mejt to vodou je docela blbost to je jak nabrat si na lzicku medik a pak ho splachnout vodou v ramci chuti a zdravi
i kdyz venku prsi a na kytku taky prsi a nic se s ni nestane ale to mozna proto ze je este ziva... mejt ususenou kytku je blbost

heRr jÜrgEn

Old Post 02-04-2004 v 09:40 AM
Bamboo je offline   Profil uživatele Bamboo   Find more posts by Bamboo   Foto galerie člena Bamboo   Click here to Send Bamboo a Private Message   Add Bamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 9

ušušenou kytí bych neumýval (pokud není od bahna). jednak se ti částečně smyje pryskyřice, která je na povrchu, a taky ti to potom může chytit plíseň.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 02-04-2004 v 09:59 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-01-2021 - Co Jsem Dneska Hulil... - 69 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4123810 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív