Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Automat. závlaha 12 volt
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Automat. závlaha 12 volt Příspěvek č. 1

Dobré ráno . Svěřil se mi přítel s problémem zalévání květin na balkoně v době letní dovolené. Asi se mu nezdá představa, že mu bude tchyně šmejdit po bytě.
Nu sestavil jsem tedy pěkný 12V zavlažovací systém a nazval ho "Jimmy Jungle 1"
To co nás limituje je zásoba vody, kterou na dobu nepřítomnosti nachystáme.
V mém systému jsem použil 12V čerpadlo 300mA, cca 1,3litrů za minutu do výšky cca 1,6m, (max výtlak čerpadla 3m)
Zdroj 12V / 2A (nebo baterie 12V)
Spínací hodiny 12V, minimální krok = 1 minuta
Hadice 8mm vnitřní průměr

Zde můžete mrknout na testovací video :
https://www.youtube.com/watch?v=zm2faeM8LL4

Funguje to krásně, zemědělská jednoduchost.

Připravíme li tedy zásobu 15 litrů, pak systém může sám zalévat květináče dva týdny, vždy 1,3 litry denně ...

Sestavil jsem ty systémy zatím 3, tak kdybyste někdo chtěl tuto závlahu používat, tak mi dejte vědět .

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 03-06-2020 v 10:57 AM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plagatek
Nový Člen

Karma uživatele plagatek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 2

Zlaté české ručičky !

Old Post 03-06-2020 v 19:22 PM
plagatek je offline   Profil uživatele plagatek   Find more posts by plagatek   Foto galerie člena plagatek   Click here to Send plagatek a Private Message   Add plagatek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 3


Udělal jsem jedno skupinové foto s popisy

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 04-06-2020 v 14:27 PM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dva-tři
Stálý Člen

Karma uživatele dva-tři - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 4

Mas to pěkný, pak určitě pošli foto, jak jsi to poskládal a info, jak to jede...... hoj 23

můj původní profil je dvojka-trojka, bohužel jsem zapomněl heslo a reg mail byl z tehdejší práce......23

Old Post 04-06-2020 v 15:49 PM
dva-tři je offline   Profil uživatele dva-tři   Find more posts by dva-tři   Foto galerie člena dva-tři   Click here to Send dva-tři a Private Message   Add dva-tři to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 5

První testovací video je uloženo v prvním příspěvku. Jede to báječně

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 04-06-2020 v 17:35 PM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 6

Máš to pěkné, ale není jednodušší si to za 300kč objednat z číny už sakum prdum vymyšlené? Má to dokonce solar panel a nabíjí se to samo... baterie je vestavěná atd ..

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 11-06-2020 v 11:52 AM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 7

Muzu poprosit o odkaz na spinaci hodiny (kde koupit)? Diky

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 11-06-2020 v 15:44 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od koles
Muzu poprosit o odkaz na spinaci hodiny (kde koupit)? Diky


CZK 276.74 40% Off | Intelligent Garden Automatic Watering Pump Controller Indoor Plants Drip Irrigation Device Water Pump Timer System Solar Energy
https://a.aliexpress.com/_B1rOnG

CZK 148.28 51% Off | 1/2 Pump Intelligent Garden Automatic Watering Device Solar Energy ChargingPotted Plant Drip Irrigation Water Pump Timer System
https://a.aliexpress.com/_BURR02

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 11-06-2020 v 17:39 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 9

Myslím, že ty systemy z Aliexpressu jsou na 220V a nejsou o moc levnější. Ty spínací hodiny na 12 volt jsem zatím v českých shopech neviděl. Kupoval jsem je na minulý projektík v ebaye.
Solární napájení mi moc vhodné nepřijde, samozřejmě, že přihodit tam panýlek nevadí, ale spotřeba elektriky je v systému maličká , tak je to spíš pro pocit. Ale když to bude čistě jako ostrovní systémek, tak samozřejmě solar ano. Ale Solár znamená baterku. Buď to jede za sítě přes trafo a nebo na baterku, že jo jak jinak. No a malá 12V baterka je schopná to provozovat dva měsíce bez dobíjení. A tak je možné baterku jednou za měsíc vzít a nabít v baráku ze sítě.

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 12-06-2020 v 06:36 AM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Espado
Myslím, že ty systemy z Aliexpressu jsou na 220V a nejsou o moc levnější. Ty spínací hodiny na 12 volt jsem zatím v českých shopech neviděl. Kupoval jsem je na minulý projektík v ebaye.
Solární napájení mi moc vhodné nepřijde, samozřejmě, že přihodit tam panýlek nevadí, ale spotřeba elektriky je v systému maličká , tak je to spíš pro pocit. Ale když to bude čistě jako ostrovní systémek, tak samozřejmě solar ano. Ale Solár znamená baterku. Buď to jede za sítě přes trafo a nebo na baterku, že jo jak jinak. No a malá 12V baterka je schopná to provozovat dva měsíce bez dobíjení. A tak je možné baterku jednou za měsíc vzít a nabít v baráku ze sítě.


Odkaz výše, systém s 2000mAh baterii vydrží přes dva měsíce a stojí 300 i s poštou, dá se dobít z powerbanky nebo sítě...tzn stejný systém ale v krabičce 8x5cm a programovatelnou jednotkou, která umí zalít 4 kvetníky až 9x denne...

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 12-06-2020 v 07:55 AM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 11

Tak za 300 je to nádhera, to kdybych věděl dříve, tak jsem se vůbec nad věcí nezamýšlel

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 12-06-2020 v 13:20 PM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Espado
Tak za 300 je to nádhera, to kdybych věděl dříve, tak jsem se vůbec nad věcí nezamýšlel


Prave, už jede z činy, tak vyzkousim a pak poreferuju

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 12-06-2020 v 17:55 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 13

Jo tak pak dej vědět, to mě zajímá

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 12-06-2020 v 18:36 PM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 14


Sestavil jsem jednu verzi, kde je čidlo vlhkosti a to ovládá čerpadlo

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 17-06-2020 v 20:56 PM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-08-2016 - auto. závlaha - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5712300 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív