Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Hash-Suchý led-Sýta
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
KrutomírSlavoj
Nový Člen

Karma uživatele KrutomírSlavoj - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 8  

Hash-Suchý led-Sýta Příspěvek č. 1

Zdravím svaz pěstitelů, potřeboval bych radu ohledně postupu při výrobě hašiše.
Postup je jasnej, suchý nadrtim, smicham se suchym ledem a vyklepu přes sýta... Ale..

Mám listí od palic, paličky a stonky z Indooru asi z 20kg, takže bych potřeboval jak to nejlíp nadrtit co nejsnažší cestou..

Pak kolik suchýho ledu aby to promrzlo?

Přes jak jemné sýta to je ideální? Mám celou sadu, jen bych potřeboval vědět jaká zrnitost je nejlepší na množství/kvalitu

Jakej postup vyklepavani bude nejlepsi?

Díkyyy

Old Post 05-08-2019 v 19:15 PM
KrutomírSlavoj je offline   Profil uživatele KrutomírSlavoj   Find more posts by KrutomírSlavoj   Foto galerie člena KrutomírSlavoj   Click here to Send KrutomírSlavoj a Private Message   Add KrutomírSlavoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 2

120 mikronu a 75 mikronu cim nizsi cislo tim lepsi skaf. Doporucuji shakovoat max 2 -3min. Ja to delal mnohem dele a byl nadsenej kolik toho sype ....ale je to skoro nepouzitelny protoze cim dyl to nechas tim vic to sype matros z kytky, ktery ale uz neobsahuje to co te zajima. Cekuj youtube -making khief with dry ice. Led se da pouzit na vicekrat v ramci nekolika hodin. Ideal i delat v zime a v chladu. Samozrejme zalezi na kvalite toho trimu

Old Post 22-09-2019 v 07:45 AM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KrutomírSlavoj
Nový Člen

Karma uživatele KrutomírSlavoj - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 3

Ještě dotaz, máme tu nějakého soustružníka? Potřeboval bych pár válečků vysoustružit
Případně pokud máte někdo fotky nebo nákresy lisu tak také rád uvítám.
Mám 5t lis udelanej, ale potrebuju nejaky ty formy/raznice nebo jak se tomu rika

Old Post 10-10-2019 v 10:55 AM
KrutomírSlavoj je offline   Profil uživatele KrutomírSlavoj   Find more posts by KrutomírSlavoj   Foto galerie člena KrutomírSlavoj   Click here to Send KrutomírSlavoj a Private Message   Add KrutomírSlavoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 4

Ahoj, omluva za mírně ot, ale na to nepotřebuješ soustružníka ale frézaře 😉 a nejlépe silnou hliníkovou desku 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 10-10-2019 v 13:53 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-10-2017 - Hašiš - suchý led - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4946520 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív