Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Bubble hash podle !ZAU!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Bubble hash podle !ZAU! Příspěvek č. 1

Zdravim vas pestitele.
Dostalo se mi do rukou,komplet zelen ze 3 sklizni(bez palic)+ hromada stonku.Napadlo me ze stonky preberu a vyzkousim co z nich bude.Nekde tady na G jsem cetl ze borec delal BHO jenom ze stonku.Tak jsem se do toho pustil a pojal to jako experiment.Reknu k tomu jediny strihat hromadu stonku malejma nuzkama je fakt zahul.Dalsi experiment je ten,ze sem u prvni varky slil odpadni vodu do demizonu.Zajima me jestli posledni sito 23 zachyti vse.Co sem koukal v 5l demizonu je tak 2cm sediva vrstva.Ale k tomu se jeste vratim.Chtel bych zde napsat kopletni navod jak jsem to delal,co jsem pouzil,kolik sem dal vody a kolik ledu a hlavne bych chtel porovnat kvalitu mezi 1 a 2 varkou ze stejnyho materialu a porovnat 23μ 75μ a dale taky porovnat sedlinu z demizonu a kvalitu ze stonku.Ted uz muzu rict ze ze stonku to jde a zda se mi ze ma i lepsi barvu,ale nebudu prebihat.,Vsechno sem behem dne postnu.Zatim jednu fotku na ochutnavku.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Naposledy upravil !ZAU! 21-12-2015 v 07:33 AM

Old Post 20-12-2015 v 09:39 AM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 2


Tak mi nejdou poslat fotky.Zkusim to vecer...

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Naposledy upravil !ZAU! 21-12-2015 v 17:26 PM

Old Post 20-12-2015 v 10:01 AM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wainee
Nový Člen

Karma uživatele wainee - 58% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 3

zdar, ze stonků je to tmavší a jemnější, ale zásadně doporučuju všechno nechat uschnout a rozemlít mixérem na prach. pak to funguje ideálně.

co se demižónu týče, já to vždycky z filtru nechal týct přímo do nádoby ve vodní lázni kvůli vyvaření plynu.

Old Post 21-12-2015 v 08:53 AM
wainee je offline   Profil uživatele wainee   Find more posts by wainee   Foto galerie člena wainee   Click here to Send wainee a Private Message   Add wainee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Co je potreba Příspěvek č. 4



Tak popisu zde presnej popis od zacatku az po lisovani.
Zacnu tim co je potreba:
Ice bagy 120,75,23μ
Led-pouzil jsem zmrzle 2l flasky.
Vrtacku
Nasadu na michani barev
Pecici papir
Papirove ubrousky
20l kybl
Namrazenou vodu
Material-ten jsem mel 24h v mrazaku

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 21-12-2015 v 17:37 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

A jde se na to Příspěvek č. 5



Ted sem popisu presnej postup a nakonci napisu co se dalo zlepsit a chyby co sem udelal,snad to nekomu pomuze.

20l kybl
Cca 1/2 kyble zmrazeneho materialu
5l ledu
8l namrazeny vody.


Do 20l kyble od barvy,jsem dal namrazenej material(nejak sem ho nedrtil).Na jednu varku sem pouzil cca pulku pytle do kosu .Materialu bylo asi po pulku kyble.Vzal jsem zmrzle 2l flasky,zabalil do hadru a kladivem rozbil.Chce to par ran,aby ta flaska praskla a sel vyndat led,ten sem pak rozbil v hadru na mensi kusy.Dolejt vodou,cca 3cm pod okraj.Zacit michat cca 20min.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 21-12-2015 v 17:55 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

1.krok(oddeleni trichomu)chyby,rady,zlepseni atd. Příspěvek č. 6


Tak prvni krok mam za sebou.
Dam sem par rad,na co sem prisel.
Prvni chybu sem udelal vikem na kyblu Na nektery fotce jde videt viko s dirou a vnem michacka.Myslel sem si ze si tim pomuzu pred cakanim atd.Ale ten rachot!!Jako by mi jel v byte vlak.Prenaselo to strasne vibrace.Nedalo se nic delat,musel sem to dat bez vika.Nez sem to dostal do ruky,schytala to zed Vyresil jsem to,zmenou kyble za normalni kulatej + sem to podlozil spacakem.Dalsi chybu byla to: ze sem pytle poskladal jeden do druheho 120,75,23.Zdalo se mi to jako dobrej napad.Nalejt material a postupne cedit.Ale bylo skoro nemozny neznecistit 75 a 23 pytle.Lepsi reseni je mit vice kybly a vnem ruzny pytle a jen prelejvat.Prislo mi to jako cistejsi reseni.Dal me napadlo:Zda se mi ze ten 120μ pytel ma moc male otvory.Vyzdimat to bylo docela peklo,malem sem se z toho posral.Proto si myslim,ze by to chtelo precedit pres neco jen tak na hrubo a pak az stim do 120μ pytle.At sem se snazil jak sem chtel,furt tam bylo dost vody.Prubezne sem zkusil filtrovat co mi odkapalo z vymackanyho pytle a vzdycky tam neco bylo.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 21-12-2015 v 18:26 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

krok 2.Filtrace Příspěvek č. 7



Tak a je tu to nejlepsi.To az clovek na dne sita uvid ten poklad

Tak uz mame zamichano.Prvni pytel 120μ a pro me asi to nejhorsi uz je za nama.Ted uz to jen profiltrovat.Cetl jsem tady na G ze lidem to odtejkalo pomalu atd.Me se osvedcilo,pobouchat na spodek pytle.Neustale sem to rukou viril kdyz to neodtejkalo.Takhle sem to mel asi za cca 3min.Dalsi problem byl usazovani na svech.At sem delal co sem delal,furt mi tam hodne zustalo.Vyresil sem to tak ze sem polejval cistou vodou steny pytle a smejval to do prostred sita.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 21-12-2015 v 18:44 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

krok 3.Suseni a priprava na lisovani. Příspěvek č. 8



Kdyz uz nam ze dna pytle nekape zadna voda(ani pri zatrepani)Jdou na rady nejvetsi pomocnici,papirove uterky.Ze zacatku sem se bal,ze se na ne hash priepi ale bal jsem se zbytecne.Pytle vezmu a polozim na vrstvu uterek.Kazdou chvilku nasakle uterky menim.Asi po 5minutach se da hash krasne z pytle vyndat.Pouzil jsem k tomu obyc lzicku.Vsechen hasch sem daval na pecici papir a na to polozil papirovou uterku a trochu zatizil a znovu sem furt menil uterky.Po filtraci si nezapomente radne vymejt pytle.Zjistil jsem ze po zaschnuti to jde dost blbe.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 21-12-2015 v 19:02 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

krok 4.lisovani Příspěvek č. 9



Tak muj plan byl rozdelit 23 a 75 μ hash a vylisovat to za pomoci heveru mezi futry.Jenze sem to nechal moc preschnout a spojit to v celek bylo nemozne.A noc pred tim sem byl jeste stastnej jak jdou krasne uvalet hadi na suchace.Jediny co mi zbylo bylo stlacovani mensiho mnozstvi.Ale i tak to slo spatne.Nakonec se mi to docela podarilo.Stacilo to v pytliku macet ve varici vode(cca 5x) lisoval jsem to mezi cinkama na takove knofliky.Nakonec to lisovani dopadlo docela dobre mam 8 knofliku po cca 2-3g a 2 knofliky tak 4g co sem za boha nevylisoval.Ale nevadi hold to budu muset sypat do speku.Jinak z tech 8 jde krasne suchej drink

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 21-12-2015 v 19:27 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

experiment stonky Příspěvek č. 10



Vyzkousel jsem vyuzit odpadni stonky ze 3 sklizni ve skrini.A vysledek?Bylo toho asi o pulku min ale na druhou stranu,vstupniho materialu bylo asi 2/3 oproti listu.Vysledek me docela prekvapil.Vzhledove to je o hodne svetlejsi,sedive skoro az stribrne.Chut je jemnejsi netlaci to tolik v plicich ale zase to je takove jine.Urcite sem to nedelal poprve ani naposled.Akorat je to slozitejsi v tom ze ty stonky se musi nastrihat.Ja je nastrihal asi tak po 10cm.Stonky sem mel taky namrazeny.


Foto č1. Mix 23μ jde tam krasne videt o kolik je svetlejsi ten hash ze stonku.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 21-12-2015 v 19:41 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Zhrnuti....Co zlepsit pro priste. Příspěvek č. 11



Tak na konec jsem s touhle metodou nadmiru spokojen.Jak z mnozstvim tak chuti a hlavne ucinkem.Chut je hodne plna a je radost to hulit.Problem je v tom ze to nahuluje jako blazen ale furt mam energii furt bych neco delal .Mnozstvi sem mohl ovlivnit tim,ze bych jednu varky michal z ledem i 4x.Ja michal 2x a lituju toho Na podruhe mi to dalo skoro stejne.Jen byl rozdil u 23μ ze uz to nebylo tak sedive ale spis do zelena.Priste se taky lip pripravim.Zjistil jsem ze cim vic uterek a hadru tim lip.V byte sem mel normalne potopu.To byl samej led sama voda a ohlidat to proste neslo Priste chci taky zkusit pred 120μ to na hrubo precedit po castech at z toho vymackam co nejvic.V tom 20kg pytli to jde nahovno.A hlavne priste min piva u toho ja blbec sem si spletl 120 s 23.A muzu vam rict ze sem ten pytel drhnul tak pul hodky.Taky musim zapracovat na tom aby mi to nepreschlo.To bych rekl ze sem moc nevychytal.Cele mi to uplne ztvrdlo sotva nozem sem to nadrtil.Dalsi vec byl experiment s usazeninou.To sem posral uplne nejvic.Clovek by neveril jak rychle se to kazi! Den a pul a horsi smrad sem nezazil a ja to mel jeste na topeni : ) tak se ten smradek krasne odparoval.Ale tohle budu muset jeste vychytat.Usadilo se mi 2cm.Docela me to zajima,barva totiz nebyla zelena ale stejna jako z 23μ.Tak snad to nekomu zjednodusi praci.Jeste sem pridam par fotek.Kdyby ste k tomu nekdo mel co rict,rad se ponaucim.Delal jsem to poprve.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 21-12-2015 v 20:07 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Jeste nejaky fotky Příspěvek č. 12



Hned se pak lip hraje

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 21-12-2015 v 20:21 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-06-2018 - Bubble hash moc plasticky - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4253520 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív