Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » fleky na listkach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
honzac
Nový Člen

Karma uživatele honzac - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 3 

Zdraví fleky na listkach Příspěvek č. 1

Ahoj, mam problem, ve tretim tydnu kvetu se mi objevily na kytce fleky na listech, vypada to jako by to bylo uschle. Nejprve jsem tomu nevenoval pozornost, ale pak rostlinka zacala jakoby schnout od koncu listu a siri se to na ostatni kytky. Pestuju indoor 150W klasicky, hnojim kristalonem.
Predem dekuju za pomoc, Honza
P.S. Fotky budou ve stredu...

Old Post 09-06-2003 v 18:11 PM
honzac je offline   Profil uživatele honzac   Find more posts by honzac   Foto galerie člena honzac   Click here to Send honzac a Private Message   Add honzac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 2

Muze jit o nedostatek vetrani ale jestli ho mas vyreseny tak nevim (me se to stavalo kvuli vetrani). taky si to moh prehnojit. pockame na fotky....

KE?

Old Post 09-06-2003 v 18:18 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzac
Nový Člen

Karma uživatele honzac - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 3

vetrani mam reseny trema vetrackama z pocitace, jeden dovnitr, druhy ven a treti na stonky... jeste se mi zda ze se zastavil rust vsech palic :-(

Old Post 09-06-2003 v 19:06 PM
honzac je offline   Profil uživatele honzac   Find more posts by honzac   Foto galerie člena honzac   Click here to Send honzac a Private Message   Add honzac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzac
Nový Člen

Karma uživatele honzac - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 4

takhle mi schnou konecky listu..
http://sweb.cz/referaty.zde.cz/gr/palice.jpg
... http://sweb.cz/referaty.zde.cz/gr/palice1.jpg
takhle to zacalo... http://sweb.cz/referaty.zde.cz/gr/list.jpg
vetrani mam zarizene dvema vetracky z pocitace, jeden nahore a jeden dole plus jeden na stonky uvnitr skrine... http://sweb.cz/referaty.zde.cz/gr/vetrani.jpg

Old Post 14-06-2003 v 20:07 PM
honzac je offline   Profil uživatele honzac   Find more posts by honzac   Foto galerie člena honzac   Click here to Send honzac a Private Message   Add honzac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 5

mne se to stalo ked som nepolial 5 dni,ale kazdy den aspon trocha popršalo.

Len poctivo polievaj a bude to O.K.

robos

Old Post 15-06-2003 v 13:36 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-09-2005 - Nažloutlé flíčky na listech - 5 odpovědí
24-09-2005 - skvrny na listoch - 4 odpovědí
24-07-2005 - Dierky v listoch - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3204320 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív