Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Zbozi od firmy HYDRPONIE PLUS...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Lukashiva
Nový Člen

Karma uživatele Lukashiva - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 24 

Upozornění Zbozi od firmy Hydroponie plus.. Příspěvek č. 1

U teto firmy jsem si mimojine objednal take pripravky na regulaci PH... za 45,- kc jsem obdrzel igelitovy sacek s neidentifikovatelnou latkou.. Bez informaci o davkovani, ci upresneni o jakou latku se vlastne jedna... Tyto informace mi dorucili dodatecne emailem, ale co se tyce davkovani, chytry z nich nejsem. Posudte samy:

PH+ je uhličitan sodný v koncentrovaném stavu zdraví škodlivý -dráždivý , dávkování 0.12kg/10m3 po rozpuštění proveďte kontrolní měření.

PH- je hydrgensíransodný 90% -- žíavý dávkování 0.12kg/10m3 po rozpuštění proveďte kontrolní měření.


Mozna jsem jenom nevzdelany, ale z techto udaju nepoznam, kolik latky v jak silnem roztoku mam pouzit na dejme tomu zvednuti ph v 5 literch vody.. mate nekdo s timto nejake zkusenosti???

--======--
smoke with respect!
=========

Old Post 18-05-2001 v 14:38 PM
Lukashiva je offline   Profil uživatele Lukashiva   Find more posts by Lukashiva   Foto galerie člena Lukashiva   Click here to Send Lukashiva a Private Message   Add Lukashiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meskalito
Stálý Člen

Karma uživatele meskalito - 53% PěstitelskáKarma uživatele meskalito - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 24 

Chemie Příspěvek č. 2

To znamená, že dáš 120 gramů té látky do 10 000 litrů vody čili 1,2 gramy do 100 litrů. Ale víc nevím.

Old Post 19-05-2001 v 10:42 AM
meskalito je offline   Profil uživatele meskalito   Find more posts by meskalito   Foto galerie člena meskalito   Click here to Send meskalito a Private Message   Add meskalito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
COBBA
Stálý Člen

Karma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 122 

ph Příspěvek č. 3

Je to uplne jednoduchy ,kasli na naky gramy na m3 atd.
proste toho trochu naberes (bacha ,je to dost koncentrovany ) a hodis to do roztoku a zmeris ph
,po par pokusech uz budes zhruba vedet ,kolik toho tam hodit.Zkus si to treba parkrat nanecisto na kyblu plnym vody. Vzdycky tam toho davej radsi min ,nez vic.
Tamto davkovani ,o kterym si psal by melo bejt pro zmenu o jeden stupen Ph stupnice.

Old Post 19-05-2001 v 19:33 PM
COBBA je offline   Profil uživatele COBBA   Find more posts by COBBA   Foto galerie člena COBBA   Click here to Send COBBA a Private Message   Add COBBA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukashiva
Nový Člen

Karma uživatele Lukashiva - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 24 

Dafkovani Příspěvek č. 4

Coba:

no jasne, ale uy s tim experimentuju 2 dny a malokdy se mi podari trefit do stupnice Ph Indikatoru... zkusim speesh udelat roztok.. nebo investuju dalsi korunz do akvarijniho ph+, kde je jasne napsano "pro jeden stupen ph+, dve kapky na deset litru vody... " ;]]

--======--
smoke with respect!
=========

Old Post 20-05-2001 v 12:37 PM
Lukashiva je offline   Profil uživatele Lukashiva   Find more posts by Lukashiva   Foto galerie člena Lukashiva   Click here to Send Lukashiva a Private Message   Add Lukashiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rip007
Stálý Člen

Karma uživatele rip007 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 36 

Upozornění KECY!!!!! Příspěvek č. 5

...jestli se jedná o seriózní firmu a seriózní hnojivo tak by ti k tomu měla dát komletní český překlad...


ps: buď je na hovno firma, hnojivo nebo... nebo si skoč do growshopu a tam ti poraděj. Sice ti poraděj to nej... ale alespoň ti nebudou rvát do huby HOVNA

Old Post 11-06-2001 v 21:14 PM
rip007 je offline   Profil uživatele rip007   Find more posts by rip007   Foto galerie člena rip007   Click here to Send rip007 a Private Message   Add rip007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 6

Čau ripe!
je to fakt, jsou to looseři. BTW když se stavím u tebe v growshopu, co mi poradíš?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 16-06-2001 v 14:44 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OŇAF
Nový Člen

Karma uživatele OŇAF - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 7

Tak to se musim Hydroponie plus teda zastat.Objednal sem - do tejdne to přišlo vše OK i z dopisem jak co udělat atd....Prostě vše OK

Old Post 19-06-2001 v 09:05 AM
OŇAF je offline   Profil uživatele OŇAF   Find more posts by OŇAF   Foto galerie člena OŇAF   Click here to Send OŇAF a Private Message   Add OŇAF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukashiva
Nový Člen

Karma uživatele Lukashiva - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 24 

Dopis od Hydroponieplus Příspěvek č. 8

Onafe,
nevim ceho se ten dopis tyka, ale zkus ho treba tady zverejnit... ;]

--======--
smoke with respect!
=========

Old Post 19-06-2001 v 09:39 AM
Lukashiva je offline   Profil uživatele Lukashiva   Find more posts by Lukashiva   Foto galerie člena Lukashiva   Click here to Send Lukashiva a Private Message   Add Lukashiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mojmir
Nový Člen

Karma uživatele mojmir - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 4 

Hydroponie PH Příspěvek č. 9

ja teda nevim jak to firma hydroponie plus vidí ale jelikoš jsem měl spoustu problémů s regulací PH a v cizině to není za pusu tak jsem hledal aš vesměs našel. Na snížení PH jsem si pořídil kyselinu fosforečnou běžně k dostání v drogerii - cena asi 100,- za 1L tu ovšem musíš naředit vodou zhruba na 25% nemusíš se bát klidně od voka. Časem poznáš kolik toho dát ale zhruba 10ml na 100L jde dolu o 1 PH. Takže ti to tak na jeden rok vydrží !! Nebo mě aspoň jo. S PH+ jsem to až tak moc nepotřeboval jelikoš normální PH vody je okolo 7 takže pohoda když klesne moc obyčejně je to nějakou špínou. Ale nicméně 25% roztok KOH je ůčinkem a množstvím zhruba stejný jako PH-

Old Post 14-07-2001 v 13:59 PM
mojmir je offline   Profil uživatele mojmir   Find more posts by mojmir   Foto galerie člena mojmir   Click here to Send mojmir a Private Message   Add mojmir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-06-2001 - Simple Bowl od hydroponieplus.cz - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5244530 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív