Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » astmatici
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
sanko01
Stálý Člen

Karma uživatele sanko01 - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 68  

Zdraví Příspěvek č. 1

Ahojky GROUWŘI já mám doma inhalátor kvůli astmatu a vychází z něho taková mlha moc ho nepoužívám rači normální sprej s kyslíkem ale ten inhalátor by se dal použít na aeroponické pěstění akorád bych tam musel dát nějakou větší nádobku aby to vydrželo mlžit dýl jak 5 minut jenom by mě zajímalo jestli s tím má někdo skušenosti ale asi tady moc astmatiků nebude co

Old Post 07-09-2002 v 13:16 PM
sanko01 je offline   Profil uživatele sanko01   Find more posts by sanko01   Foto galerie člena sanko01   Click here to Send sanko01 a Private Message   Add sanko01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanko01
Stálý Člen

Karma uživatele sanko01 - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 2

to si pochopil trochu špatně je to inhalátor a ultrazvukem pouští mlhu z vincentky nebo vody nebo taky třeba hnojiva rozpuštěnýho ve vodě asi to skusím a pak sem hodim vísledky zatím skill jeleni

Old Post 09-09-2002 v 12:57 PM
sanko01 je offline   Profil uživatele sanko01   Find more posts by sanko01   Foto galerie člena sanko01   Click here to Send sanko01 a Private Message   Add sanko01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanko01
Stálý Člen

Karma uživatele sanko01 - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 68  

Dotaz Příspěvek č. 3

snark já bych řek že se to nezasere je od toho dost široká roura akorád budu muset vyřešit to doplnování zásobníku ono to totiž na jedno naplnění vydrží mlžit jenom tak 15.min tak to budu muset nějak vyřešit ale to se zvládne nějakým čerpadýlkem a časovačem

Old Post 09-09-2002 v 20:32 PM
sanko01 je offline   Profil uživatele sanko01   Find more posts by sanko01   Foto galerie člena sanko01   Click here to Send sanko01 a Private Message   Add sanko01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanko01
Stálý Člen

Karma uživatele sanko01 - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 4

já už se těšim až přivezu ten foták je to na krtka když ho nemám ale tak příští tejden by měl bejt a pak u toho budou i obrázky vydržte

Old Post 09-09-2002 v 20:35 PM
sanko01 je offline   Profil uživatele sanko01   Find more posts by sanko01   Foto galerie člena sanko01   Click here to Send sanko01 a Private Message   Add sanko01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 5

nazdar, uz jsem uvazoval o necem podobnym, ale nechce se mi to kupovat. Apropo, davej majzla, aby ten inhalator vydrzel nepretrzity provoz, mam takovy dojem, ze na to neni konstruovan - at se Ti neprehreje piezzo nebo koncaky !
V souvislosti s tim: hej hola, pocitacovi fanatici, vsimli jste si, kolik se vyhazuje cartridgi pro ink-jety ? Neumi to nekdo rozjet bez tiskarny ? - ty piezza tam jsou, trysky taky.... "stacilo" by to urezat, prilepit na vetsi nadobu a "jen" rozjet, at to prska. Bylo by to levny (asi) a strikalo by to asi dost primerene .... nikdo ?

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 10-09-2002 v 10:01 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-02-2003 - automatizace - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7866750 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív