Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » aktivní uhlí od philipse?!?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
cross
Stálý Člen

Karma uživatele cross - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 62 

aktivní uhlí od Phlilipse Příspěvek č. 1

nevim jak vy, ale pro me je dost dulezity, aby moje skrin se neprojevovala navenek (aby se k ni nedalo dojit po cuchu se zavazanejma ocima ) Vsichni vime, ze nejlepsi je filtr na aktivní uhli. To je docela draha sranda, co ten filtr, ten se postavi (aspon si myslim, ze mam jasnou predstavu jak ho postavim ), ale uhli se shani docela spatne, vetsinou jenom na objednavku... Problem muze bejt i s velikosti granuli atd. Dneska jsem v praci narazil na vzduchovy fitry od Philipse, ktery maj vymenou naplne aktivniho uhli. Ma idealni velikost granli (tak akorat podle mejch predstav ) Typovy oznaceni HR 4941 (na netu jsem nasel jedinou zminku bohzel bez dokumentace a to sic. HR4941/00 - SMOKER AIRCLEANERFILTER CARBON-pokud najdete nekdo nejakej zajimavej odkaz budu rad...), je toho cista vaha 0,5kg a stoji to 345,- Baleny je to ve dvou sackach po 0,25kg bez ruznejch sarapaticek jako nastavce davkovace a blablabla (delaj takhle napr filtry do digestori) Nevim jak cenove, ale co do pracnosti je to to nejdostupnejsi co jsem zatim sehnal. Co vy na to???

[Edited by cross on 11-04-2002 at 12:15 PM]

...the best is before

Old Post 11-04-2002 v 11:12 AM
cross je offline   Profil uživatele cross   Find more posts by cross   Foto galerie člena cross   Click here to Send cross a Private Message   Add cross to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sargon78
Stálý Člen

Karma uživatele Sargon78 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Sargon78 - 5% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 96  

aktiv uhlie Příspěvek č. 2

To je za pol kila dosť.V hydroponieplus maju 1Kg za 230Kč.Pošlu ti to poštov ok.

Old Post 11-04-2002 v 13:13 PM
Sargon78 je offline   Profil uživatele Sargon78   Find more posts by Sargon78   Foto galerie člena Sargon78   Click here to Send Sargon78 a Private Message   Add Sargon78 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
abra007xas
Stálý Člen

Karma uživatele abra007xas - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 3

Budu taky přepínat brzy na květ a chci vyřešit zápach. Mám představu jak nato ale jde mi o médium. Aktivní uhlí asi 250/kg v akvaristice na obědnávku. Jasně já budu potřebovat tak 5-10l to jsou tak 2000-2500,- na to seru. Ale dá se to teoreticky nahradit kočkolitem. Substrát absorbující zápach z výkalů. Dá se obstarat ve zverimexu za mín. Ale jakej to bude mít účinek. To je zatím ve fázi vývoje

Old Post 13-04-2002 v 21:59 PM
abra007xas je offline   Profil uživatele abra007xas   Find more posts by abra007xas   Foto galerie člena abra007xas   Click here to Send abra007xas a Private Message   Add abra007xas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-11-2005 - Aktivní uhlí - 24 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4800490 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív