Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Přesazení z hlíny do bubleru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mr. Knorr
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 302  

Hydroponie Přesazení z hlíny do bubleru Příspěvek č. 1

Zdar all Growers, toto je muj prvni pokus o hydro pesteni. Mam 4 slecny v hline, sou maly, asi 10 cm. Chci je dat do bubleru, ale jak na to? Asi je vyndam z kvetinacku, rozdrobim tu hlinu, voplachnu jim korinky a sup s tim do rocwoolu? Korinky necham couhat do vody a budu na ne prskat bublinky. Je to vsechno fpoho? Nezapomel sem na nic? Jestli uz to tady je, tak sorry, prosel sem "Pokrocile techniky a problemy" a zadnej popis tyhle cinnosti sem nenasel. Tak zatim cus a dikes za rady.

Old Post 07-02-2005 v 10:24 AM
Mr. Knorr je offline   Profil uživatele Mr. Knorr   Find more posts by Mr. Knorr   Foto galerie člena Mr. Knorr   Click here to Send Mr. Knorr a Private Message   Add Mr. Knorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 2

Dělal sem to tak, že sem napustil kýbl vodou; opatrně vytáh kytku i s hlínou, aby to bylo v jednom kuse a pak máchal v tom kýblu (velice opatrně), dokud se z hlíny neudělalo bahno. Pak rovnou přesadit do keramzitu.
Je to sice taky šok, ale když budeš opatrnej, přežijou... a porostou

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 07-02-2005 v 10:40 AM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 3

v podstate here - http://grower.cz/forum/showthre...1&threadid=1176

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 07-02-2005 v 11:11 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Knorr
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 4

Tak díky, chlapi. Udělám to dneska odpoledne. Čus

Old Post 08-02-2005 v 08:19 AM
Mr. Knorr je offline   Profil uživatele Mr. Knorr   Find more posts by Mr. Knorr   Foto galerie člena Mr. Knorr   Click here to Send Mr. Knorr a Private Message   Add Mr. Knorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brainment
Stálý Člen

Karma uživatele brainment - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 30 

Dotaz Z hlíny do BUBBLERu Příspěvek č. 5

Zdarec všem.
Zkoušeli jste někdo přesazovat z hlíny do hydra?.
Totiž mám kýtí 4 týden na růstu a chcito fiknout do bubbleru.
Rozdýchá to kytka jakože v hlíně jedu plagron grow a do bublálu to fiknu, tak okamžitě přepnu na quět a nasadím AH.A to ještě nevím jestli se mi podáří kořeny protáhnout dírovaným quětináčem.Samozřejmě důkladně osprchovat kořeny..

EVERYONE CAN FLY HIGH so
WORLD IS MINE..

Naposledy upravil brainment 07-02-2007 v 01:39 AM

Old Post 02-02-2007 v 17:35 PM
brainment je offline   Profil uživatele brainment   Find more posts by brainment   Foto galerie člena brainment   Click here to Send brainment a Private Message   Add brainment to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knight
Stálý Člen

Karma uživatele Knight - 52% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 6

2brainment kdesy jsem o tom četl, a tam to nedoporučovali. Pro kyti to je velký šok, a asi by to nerozchodily nebo by se přinejlepším zbrzdily ... udělej řezy, ty se ti určitě chytnou a nebo pak jeď rovnou hydro ze semen

marihuana není droga, je to posvátná bylina, která poodhaluje filozofii života...

Old Post 06-02-2007 v 16:37 PM
Knight je offline   Profil uživatele Knight   Find more posts by Knight   Foto galerie člena Knight   Click here to Send Knight a Private Message   Add Knight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 7


Já to zkoušel 2x a pokaždé to vyšlo... Stačí sazeničce pořádně opláchnout kořínky - zbavit všech zbytků hlíny. Kytka na obrázku je ze semínka, předpěstovávaná ve hlíně (původně určená na out). Bohužel zemřela, protože jeden debil podcenil nebezpečí řas A jen tak mimochodem - je ve stavebním rockwoolu (keramzit nahoře je jen v malé vrstvě)

Oh, I'm a good old Rebel
Now that's just what I am.

Lophophora - kaktus bohů
Záhada San Pedro

Old Post 07-02-2007 v 18:24 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 8

Jo, to se dá udělat relativně v klidu, na to, co sem si myslel, že holka utrpí za šok. Jen celej kýbl najednou musíš dát do většího kýblu a pomalými téměř rytmickými pohyby s ní houpat nahoru a dolů, než se z hlíny stane bláto... Vyměnit vodu a znova. Po 14ti dnech jela jako by nic Takže sportu zdar!

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 07-02-2007 v 19:02 PM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 9

brainment: taky můžu potrvrdit.Jde to.použil jsem na rozbanění substrátu teplejší vodu(cca 30st),hlína jde mnohem líp dolu.A jako dokončovací operace, celodenní práce s pinzetou

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 07-02-2007 v 20:40 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
#77
Stálý Člen

Karma uživatele #77 - 70% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 10

sem na hline a mozna skusim na kvet presadit do WaterCulture
ale jeste sem nikde nenasel jaky latky musi obsahovat roztok atd..

...#77

Old Post 07-02-2007 v 21:50 PM
#77 je offline   Profil uživatele #77   Find more posts by #77   Foto galerie člena #77   Click here to Send #77 a Private Message   Add #77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 11

nr.77

přečti si FAQ

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 09-02-2007 v 15:41 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
#77
Stálý Člen

Karma uživatele #77 - 70% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 12

jj us sem tam nasel ty tabulky .) vide to aj levnej nes kupovat hlinu porad .)

...#77

Old Post 09-02-2007 v 16:38 PM
#77 je offline   Profil uživatele #77   Find more posts by #77   Foto galerie člena #77   Click here to Send #77 a Private Message   Add #77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
do_0b
Stálý Člen

Karma uživatele do_0b - 92% PěstitelskáKarma uživatele do_0b - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 13

ja jsem presadil z hliny do bubleru a pohoda vypada to ze kytkam to nejak nevadi ... jsem je vytahnul z hilny poradne procistil koreny od hliny a supnul do bubleru ...... takze zadne problemy

Old Post 24-02-2007 v 11:39 AM
do_0b je offline   Profil uživatele do_0b   Find more posts by do_0b   Foto galerie člena do_0b   Click here to Send do_0b a Private Message   Add do_0b to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P4L1ca
Stálý Člen

Karma uživatele P4L1ca - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 76  

Dotaz Dotaz Příspěvek č. 14

Mám jeden dotaz: co by se stalo, kdyby jsem šoupnul moji kytku z púdy, která která tam roste přibližne měsíc....do bubleru? Ale já to myslým i s hlínou.
Kdyby jsem celej květináč (i s púdou) vložil do nejakého kýble s vodou a naspodek kýble by jsem dal ten bubbler (=zospodu by bublotala voda)
a květináč by byl do púlky ponořený v kýbli. Stalo by se jí neco?
Je to Durban Poison.

ready 4 out 2oo8...ideme na to 8-)
70W CoOlTubE - Durban poison_NEW-neuspech
...--"SKUNK BOX [pc server]"--...-opäť neúspech
fuck the system

Old Post 04-03-2007 v 12:18 PM
P4L1ca je offline   Profil uživatele P4L1ca   Find more posts by P4L1ca   Foto galerie člena P4L1ca   Click here to Send P4L1ca a Private Message   Add P4L1ca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P4L1ca
Stálý Člen

Karma uživatele P4L1ca - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 76  

Dotaz Dotaz Příspěvek č. 15


Mám jeden dotaz: co by se stalo, kdyby jsem šoupnul moji kytku z púdy, která tam roste přibližne měsíc....do bubleru? Ale já to myslím i s hlínou
Kdyby jsem celej květináč (i s púdou) vložil do nejakého kýble s vodou a naspodek kýble by jsem dal ten bubbler (=zospodu by bublotala voda)
a květináč by byl do púlky ponořený v kýbli. Stalo by se jí neco?
Myslel by jsem to, například jako zavlažování kytek (kytky) zespodu, vod kořenú. Když nebudu dlhodobejšie doma tak by to bublalo, a zavlažovalo kytí. Nebo by tam ten bubbler ani nemusel být?
Přikládam i foto, jak by jsem to chtěl udelat.
Je to Durban Poison. Poraďte prosím.
všem moc dekuju!

ready 4 out 2oo8...ideme na to 8-)
70W CoOlTubE - Durban poison_NEW-neuspech
...--"SKUNK BOX [pc server]"--...-opäť neúspech
fuck the system

Naposledy upravil P4L1ca 04-03-2007 v 12:35 PM

Old Post 04-03-2007 v 12:19 PM
P4L1ca je offline   Profil uživatele P4L1ca   Find more posts by P4L1ca   Foto galerie člena P4L1ca   Click here to Send P4L1ca a Private Message   Add P4L1ca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
#77
Stálý Člen

Karma uživatele #77 - 70% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 16

no kombinace hydro hlina us je pouzivana ale nevim nevim jesli bys nemel zivnej roztok zasranej od ty hliny..

...#77

Old Post 05-03-2007 v 11:50 AM
#77 je offline   Profil uživatele #77   Find more posts by #77   Foto galerie člena #77   Click here to Send #77 a Private Message   Add #77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-08-2001 - Presazeni s hliny do kermazitu.... - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1103820 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív