Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Ripen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
a Váš názor na RIPEN?
s RIPENem zkušenosti mám - jsem spokojen
s RIPENem zkušenosti mám - spokojen určitě nejsem
s RIPENem nemám žádnou zkušenost
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 1

je to tak, ripen je na finišing. kromě toho všeho co E_D napsal, ještě přidává rezistenci proti plísním, takže pokud někomu hrozí plíseň (třeba ve skleníku), tak by o tom měl začít uvažovat.
na druhou stranu, je to něco navíc a při flushingu jde přece o to, aby kytka všechno přebytečné "přetavila" a byla čistá. takže asi nejlepší bude to testnout na sklizni stylem půl na půl a pak se uvidí (chuť, vůně, high).

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 08-07-2004 v 08:44 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 2

bambule s ripenem nemam tez zadnou zkusenost, ale zkusim na
2 kytkach a za 3 mesice poreferuju

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 08-07-2004 v 12:02 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
usersony
Stálý Člen

Karma uživatele usersony - 12% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 93  

Jak provézt nejlépe přechod mezi koncem květu a flushingem? Příspěvek č. 3

Dík za každej názor

mám:
- světlo sodík 150,250W
- zárivky repti glo8 (8% UV-B)20W
- hnojka AH
- ripen

Fáze:
1. růst: AH růst, sodík 150W,16/8
2. květ: AH květ sodík 250W 12/12+ zářivky(posledních 14 dní květu 12/12)
3. flushing: sodík 250W, ripen 14 dní

při flushingu dosvicovat taky zářivkama nebo svítit zářivkama a sodíkem až při flushingu????
Pokud máte někdo zkušenosti tak mi napište každá rada se hodí
Klidně do PM

Old Post 22-07-2004 v 20:54 PM
usersony je offline   Profil uživatele usersony   Find more posts by usersony   Foto galerie člena usersony   Click here to Send usersony a Private Message   Add usersony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 4

TAk pokial by vyhody toho rypenu boli hlavne v cistom zlozeni fosforu tak ja som si kupil super fosfat za 30 sk, cize este menej vasich ceskych, no neviem ci ten ripen obsahuje este nejake enzymi ci co, ale ten superfosfat sa mi zda dost ok

Old Post 04-08-2004 v 13:18 PM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 5

Škoda, že to Bambulák nevyzkoušel. Nicméně o Ripen jsem se začal zajímat a zjistil jsem, že ho minimálně jeden člen groweru používá. Takže jsem se ho zeptal, co a jak a prej Ripen způsobuje skutečně ještě dodatečné nafukování palic a dozrání. Já jsem například narazil během prvního indooru na skutečnost, že ke konci už kytky moc nepřijímaly, protože EC klesalo velmi pomalu oproti ostatním fázím květu (a to jsem pravidelně 1x za 14 dní prováděl enzymatickou čistící kůru).

Takže během 14 dnů se ho chystám vyzkoušet a pak určitě poreferuji.

Co se týče flushingu: místní grower provádí v hlíně flushing asi týden. Jelikož jedu hydro a nikde jsem nic nenašel, tak jsem se zeptal u dodavatele na potřebu flushingu po použití Ripenu a doporučili mi 3-4 dny, možno urychlit enzymama...

Fotr woe!

Old Post 14-11-2004 v 08:20 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 6

Ukulele: já mám naplánováno těch 10 dní, jak píšou, dostanou 4ml/l, pak když bude případně nutno roztok dolejt nebo vyměnit, tak dám 3ml/l a pak bude 3-4 dny flush.

Fotr woe!

Old Post 14-11-2004 v 15:17 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

R I P E N Příspěvek č. 7

Takže se mi konečně podařilo úspěšně dojet sklizeň s použitím Ripenu.

Poprvé jsem ho použil na model Apollo 11 x Matanuska ThunderFuck. Kytky mají uváděnou dobu květu 6-7 týdnů. Takže jsem si to nějak rozpočítal a začal Ripen podávat na 38. dni 12/12. Předtím kytky dostávaly dost ostrý dávky AH + PK13+14 (EC 1,8-2,1), přibližně od 35. dne již nebyly schopny moc přijímat živiny. Po přidání Ripenu (40 ml Ripenu na 10 litrů vody, ani jsem neupravoval pH, které bylo poměrně nízko právě díky Ripenu - na cca 5,4). Prvních 5 dní kytky neuvěřitelným způsobem vychlastaly skoro všechen roztok a dle klesajícího EC bylo vidět, že jim chutná. Po 5. dni jsem dolil roztok, kde bylo 30 ml R na 10 litrů vody). Novou várku už moc ty mrchy nechtěly, takže jsem začal flushing po 8. dni používání Ripenu.

Efekt Ripenu je impozantní. Dodatečně nafoukne palice do celkem abnormálních rozměrů a skutečně ty kytky dozrajou!

Rozhodně ho budu i dál používat, hodně dobrá věcička!

Fotr woe!

Old Post 05-12-2004 v 09:03 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 8

Efekt Ripeny by byl dokazan tim, kdybys mel kontrolni skupinu kytek ze stejne matky rostoucich ve stejnych podminkach a porovnal bys vysledky s ripenem a bez nej.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 05-12-2004 v 09:55 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 9

ja jen že jsem někde četl že ripen dělá palice tvrdší... a jakože můžu potvrdit....

Old Post 24-11-2005 v 15:22 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GabberLord
Stálý Člen

Karma uživatele GabberLord - 93% PěstitelskáKarma uživatele GabberLord - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 10

Ripen jsem teď používal první kolo, předtím jsem jel jen finalem plagronky GS a pak proplach vodou a enzymy, kazdopadně todle kolo po Ripenu, byly usušené květy tvrdé jako šutr ! oproti minulému kolu se hustota palic zvětšila, i líp než po GS ) uvidím po dalších kolem a testech, dam vedet )



I. Indoor -(Great Whitte Shark)-600W ,hlína,plagron G+N+GS= +-450g
II. Indoor -(WW,Jack Herer)-hlína, plagron G+B,final ripen- 400/600W fail! - +-120g
------------------------------------------------------------------------------------------------
I. Outdoor 2015 -na poslední chvíly! (
II. Outdoor 2016
III. Outdoor 2017 *
IV. AUTO-Outdoor 2017 *

------------------------------------------------------------------------------------------------

:: DIY :: Hydro Cloner -[bubler]- levně a rychle!


*výroba hydro/aero systémů, řízkovnic aj. LEVNĚ & KVALITNĚ --> pm




Old Post 21-09-2013 v 19:42 PM
GabberLord je offline   Profil uživatele GabberLord   Find more posts by GabberLord   Foto galerie člena GabberLord   Click here to Send GabberLord a Private Message   Add GabberLord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Black Sheep
Nový Člen

Karma uživatele Black Sheep - 5% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 11

Když vás uspokojí sušina s příchutí sirek.......

Old Post 21-09-2013 v 21:06 PM
Black Sheep je offline   Profil uživatele Black Sheep   Find more posts by Black Sheep   Foto galerie člena Black Sheep   Click here to Send Black Sheep a Private Message   Add Black Sheep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GabberLord
Stálý Člen

Karma uživatele GabberLord - 93% PěstitelskáKarma uživatele GabberLord - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 12

Black Sheep:No né, tak já říkám že jedu I.round s Ripenem, když mi logicky odůvodní někdo pro a proti budu jedině rád



I. Indoor -(Great Whitte Shark)-600W ,hlína,plagron G+N+GS= +-450g
II. Indoor -(WW,Jack Herer)-hlína, plagron G+B,final ripen- 400/600W fail! - +-120g
------------------------------------------------------------------------------------------------
I. Outdoor 2015 -na poslední chvíly! (
II. Outdoor 2016
III. Outdoor 2017 *
IV. AUTO-Outdoor 2017 *

------------------------------------------------------------------------------------------------

:: DIY :: Hydro Cloner -[bubler]- levně a rychle!


*výroba hydro/aero systémů, řízkovnic aj. LEVNĚ & KVALITNĚ --> pm




Old Post 21-09-2013 v 23:53 PM
GabberLord je offline   Profil uživatele GabberLord   Find more posts by GabberLord   Foto galerie člena GabberLord   Click here to Send GabberLord a Private Message   Add GabberLord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Black Sheep
Nový Člen

Karma uživatele Black Sheep - 5% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 13

jo koukal sem, jedeš organický hnojiva a v konečný fázi květu tam naleješ chemku jako prase, dává ti to smysl,

Old Post 22-09-2013 v 16:36 PM
Black Sheep je offline   Profil uživatele Black Sheep   Find more posts by Black Sheep   Foto galerie člena Black Sheep   Click here to Send Black Sheep a Private Message   Add Black Sheep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GabberLord
Stálý Člen

Karma uživatele GabberLord - 93% PěstitelskáKarma uživatele GabberLord - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 14

To máš pravdu, ale beru to účinky. Pár lidí mi poradilo místo top stimulátoru drahejch lejt prostě Ripen



I. Indoor -(Great Whitte Shark)-600W ,hlína,plagron G+N+GS= +-450g
II. Indoor -(WW,Jack Herer)-hlína, plagron G+B,final ripen- 400/600W fail! - +-120g
------------------------------------------------------------------------------------------------
I. Outdoor 2015 -na poslední chvíly! (
II. Outdoor 2016
III. Outdoor 2017 *
IV. AUTO-Outdoor 2017 *

------------------------------------------------------------------------------------------------

:: DIY :: Hydro Cloner -[bubler]- levně a rychle!


*výroba hydro/aero systémů, řízkovnic aj. LEVNĚ & KVALITNĚ --> pm




Old Post 22-09-2013 v 17:03 PM
GabberLord je offline   Profil uživatele GabberLord   Find more posts by GabberLord   Foto galerie člena GabberLord   Click here to Send GabberLord a Private Message   Add GabberLord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 15

system od GHE waterfarm:

15dni pred koncem dam na 10 dni ripen ke konci ete s flora kleenem a pak 5 dni cista voda [cistou vodu menim kazdy den nedolevam]

Old Post 23-09-2013 v 10:12 AM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 16

Jestli Ripen nafukuje palice nevím ,alemam vypozorovano ze po zaliti se zvýší rychlost dozrávání ( hnědnutí chloupkú) otázkou je jestli můžeme dat rovnitko mezi mezi zvýšenou rychlost hnědnuti chloupku po Ripenu a zvýšení rychlosti dozrávání...
Mikroskop ( zakalení trichrom) bohužel nemam tak nevím...

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 15-10-2013 v 12:12 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-12-2016 - Terpeny - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2698950 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív